روابط عمومی
۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ شهريور
/
Title=width=16بازگشت به سایت اصلی
/
درحال حاضر اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد
درحال حاضر اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد
درحال حاضر اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد
اخبار
رئيس مركز بهداشت استان مازندران خبر داد:
دكتر محسن اعرابي معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران اجراي برنامه جامع «پيوند خدمات سلامت باروري و كنترل HIV/AIDS» در مازندران را به همراه 16 دانشگاه ديگر در كشور اعلام كرد.
رئيس مركز بهداشت ساري اعلام كرد:
رئيس مركز بهداشت ساري با اشاره به شايعات اخير مبني بر بروز بيماري وبا در يكي از روستاهاي اين شهرستان گفت: بر اساس بررسيهاي صورت گرفته موردي از وبا در ساري مشاهده نشد.
معاون بحران و پدافند غير عامل مركز مديريت حوادث كشور:
معاون بحران و پدافند غير عامل مركز مديريت حوادث كشور در حاشيه اولين كارگاه اصول مديريت سلامت در حوادث و بلايا در ساري، خاطرنشان كرد: با توجه به وجود دانشگاه علوم پزشكي در مازندران، اين استان قابليت تبديل شدن به قطب مديريت بحران را دارد.
معاون استاندار مازندران:
معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران در اولين كارگاه اصول مديريت سلامت در حوادث و بلايا كه در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد، علم را ابزاري قدرتمند و راهگشا براي جلوگيري از آسيبهاي ناشي از حوادث عنوان كرد.
معاون بحران و پدافند غير عامل مركز مديريت حوادث كشور:
معاون تخصصي بحران و پدافند غير عامل مركز مديريت حوادث كشور در اولين كارگاه اصول مديريت سلامت در حوادث و بلايا كه در ساري برگزار شد، گفت: دانشگاه علوم پزشكي مازندران در حوزه مديريت بحران از دانشگاه هاي محور و قطب شمال محسوب مي شود.
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي مازندران :
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي مازندران، در اولين كارگاه اصول مديريت سلامت در حوادث و بلايا، تزلزل در تصميم براي مديريت بحران را خطرناك دانست و اظهار داشت: اين امر امتيازي منفي براي مديران محسوب مي شود.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران :
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اولين كارگاه اصول مديريت سلامت در حوادث و بلايا كه در ستاد مركزي دانشگاه برگزار شد، با بيان اينكه در زمان وقوع بحران، چالشها نمود مي يابند، افزود: با آمادگي هاي لازم در مواقع بحران مي توان آسيبها را كاهش داد.
width=909
تعداد بازدیدکنندگان امروز 26 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 101 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 403327 تعداد کاربران بر خط 76 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
آدرس : ساری ، میدان امام (ره) سه راه جویبار ، ابتدای بزرگراه ولی عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران
Copyright © 2010 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal