دانشگاه علوم پزشکی مازندران
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1396/01/22 تعداد بازدید : 218
در دولت يازدهم بيش از هزار و 200تخت بيمارستاني به ظرفيت استان مازندران افزوده شده است
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران دكتر حسن روحاني، رئيس جمهور در مراسم افتتاح همزمان پروزه هاي بهداشتي و درماني كه به صورت ويديو كنفرانس برگزار شد ...

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران دكتر حسن روحاني، رئيس جمهور در مراسم افتتاح همزمان پروزه هاي بهداشتي و درماني كه به صورت ويديو كنفرانس برگزار شد با بيان اينكه مردم اين استان نشان دادن كه عاشق ولايت هستند،گفت: مردم اين خطه همواره وفادار به ولايت و رهبري بودند و در آن را نشان دادند.

وي يكي از افتخارات دولت را تحول در حوزه سلامت برشمرد و عنوان كرد: تا كنون بيش از هزار و 200تخت بيمارستاني افزوده شده است.

رئيس جمهور با اشاره به احداث بيمارستان در مازندران،گفت: با احداث آن هزارتخت افزوده مي شود.

وزير بهداشت  نيز كه در  مراسم بهره برداري از كلنيك ويژه شهرستان نكا حضور داشت،  به صورت ويدئو كنفرانس پروژه هاي بخش سلامت استان مازندران  را براي افتتاح به رئيس جمهور معرفي كرد.

دكتر سيد حسن هاشمي، وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشكي گفت: براي ساخت و تجهيز مراكز درماني در دولت تدبير و اميد هزارو صد ميليارد هزينه شده است.

وي با بيان اينكه پيش از دولت تدبير و اميد 3هزار و 300 تخت بيمارستاني در سطح استان مازندران وجود داشته است،گفت: پس از روي كار آمدن اين دولت هزار و 209تخت بيمارستاني به ظرفيت تخت هاي بيمارستاني استان افزوده شده است.

وزير بهداشت استان مازندران را استاني گردشگر پذير دانست و عنوان كرد: در ايام تعطيلات نوروز بيش از هزار نفر از خدمات اورژانس استفاده كردند.

قاضي زاده هاشمي با بيان اينكه 30هزار متر مربع به فضاي بهداشتي و درماني افزوده شده است،بيان كرد: تا كنون 230مركز بهداشت احداث شده است اين در حاليست كه در طول سه دولت قبلي اين رقم 280مركز بوده است.

پس از سخنراني وزير بهداشت  رئيس جمهور دستور افتتاح پروژه ها را صادر كرد.

شايان ذكر است همزمان به صورت ويديو 7 كلينيك ويژه، بلوك زايماني زيرآب و تنكابن، سي تي اسكن و فلوروسكوپي امام (ره) ساري، ICUبيمارستان تنكابن و اورژانس محمود اباد و رامسر به بهره برداري رسيد.

 در دولت يازدهم بيش از هزار و 200تخت بيمارستاني به ظرفيت استان مازندران افزوده شده است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal