پرچم
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
تغییر سایز متن
-
+
انتخاب رنگ
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران
وزير بهداشت از بيمارستان شهيد بهشتي نوشهر بازديد كرد
وزير بهداشت از بخش هاي مختلف بيمارستان شهيد بهشتي نوشهر و ساختمان جديد در حال احداث اورژانساين بيمارستان بازديد و ضمن گفتگو با كادر پزشكي و پرستاري، از بيماران اين بيمارستان نيز عيادت كرد.
دكتر سعيد نمكي در حاشيه بازديد از اين بيمارستان گفت: چندين پروژه عمراني در بيمارستان شهيد بهشتي نوشهر از قبل آغاز شده كه براي تكميل آنها نياز به كمك و مساعدت است به عنوان نمونه، پروژه در حال ساخت اورژانس جديد براي تكميل، نيازمند منابع و بخش ايزوله براي راه اندازي، نيازمند تجهيزات است كه در اسرع وقت كمك مي كنيم تا امسال به بهره برداري برسد.
 
وزير بهداشت يكي از مشكلات اين بيمارستان را بخش دياليز عنوان كرد و گفت: مردم از نظر خدمات دياليز دچار مشكل هستند چون شيفت هاي دياليز به دليل مشكلات فيزيكي و منابع، كمتر از نياز مردم است البته براي حل مشكلات بيماران كليوي كشور دو مسير را در پيش گرفته ايم يكي اينكه روند بيماري زايي و فشارخون به عنوان يكي از عوامل بيماري هاي غيرواگير را كند كنيم و راه ديگري كه كوتاه مدت است، بهبود و گسترش فضاي فيزيكي و افزايش دستگاه ها و ماشين هاي دياليز است.
 
وي با اشاره به اجراي طرح بسيج ملي كنترل فشارخون در كشور و اثرات آن در كاهش تعداد بيماران دياليزي، گفت: خوشبختانه همكاران ما در دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اين طرح عملكرد بسيار خوبي داشتند و جزو سه دانشگاه برتر كشور بودند.
 
گفتني است، پروژه ساختمان جديد اورژانس بيمارستان شهيد بهشتي نوشهر در زميني به مساحت 2500 متر مربع در دو طبقه با كاربري اورژانس و همچنين سي سي يو در حال ساخت است.
تاریخ:
1398/04/20
تعداد بازدید:
2420
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساري ، ميدان امام (ره) سه راه جويبار ، ابتداي بزرگراه ولي عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشكي مازندران
| Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal