پرچم
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير
تغییر سایز متن
-
+
انتخاب رنگ
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران
بعنوان اولين دستگاه اجرايي برگزار كننده مراسم نكوداشت روز خبرنگار در استان مازندران در سال جاري
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور گسترده اهالي رسانه از خبرنگاران تجليل كرد
دانشگاه علوم پزشكي مازندران بعنوان اولين دستگاه اجرايي برگزار كننده مراسم نكوداشت روز خبرنگار در استان مازندران و با حضور گسترده اهالي رسانه از خبرنگاران تجليل كرد.

دانشگاه علوم پزشكي مازندران بعنوان اولين دستگاه اجرايي برگزار كننده مراسم نكوداشت روز خبرنگار در استان مازندران و با حضور گسترده اهالي رسانه از خبرنگاران تجليل كرد.

دكتر سيد عباس موسوي، رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در مراسم نكوداشت روز خبرنگار به نقش خبرنگاران اشاره كرد و اظهار كرد: رسانه‌ها به عنوان ركن چهارم دموكراسي نقش مهمي در اطلاع‌رساني و آگاهي دادن مردم جامعه نسبت به حوزه سلامت دارند

وي با بيان اينكه هدف اصلي ما افزايش تعامل بين رسانه و حوزه سلامت مي باشد افزود : با گسترش سواد سلامت در بين مردم شاهد ارتقاي سلامت آحاد جامعه خواهيم بود.

وي با بيان اينكه دانشگاه علوم پزشكي آموزش عالي سلامت را مديريت مي‌كند و علاوه برآن خدمات بهداشتي، درماني غذا و دارو را نيز ارائه مي دهد بيان كرد : امروزه در مناطق روستايي و شهري مراكز بهداشتي و خانه هاي بهداشت خدمات لازم را به مردم در حوزه بهداشتي و درماني ارائه مي دهند كه سبب كاهش بيماري ها شده است.

دكتر موسوي به فعاليت دانشگاه علوم پزشكي مازندران در حوزه پژوهش و فناوري اشاره كرد و ادامه داد: دانشگاه علوم پزشكي مازندران با توجه به كسب رتبه نخست در سال هاي متوالي و در بين دانشگاه هاي تيپ دو در زمينه پژوهشي توانسته است جزو دانشگاه هاي تيپ يك كشور قرار گيرد و از حيث تحقيقات و فن آوري هم از اين پس بعنوان دانشگاه تيپ يك محسوب مي گردد و اين موفقيت بزرگي است.

وي با بيان اينكه دانشگاه علوم پزشكي مازندران در سال جاري توانست در بين ده دانشگاه برترجهان اسلام قرار بگيرد، گفت: دانشگاه علوم پزشكي مازندران توانست در اين رده بندي در رتبه نهم دانشگاه ها قرار گيرد كه با توجه به سابقه فعاليت اين دانشگاه اهميت زيادي دارد.

 رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران گفت: تلاش بر اين است تا در اين جلسه اصحاب رسانه و خبرنگاران نظرات و پيشنهادات خود را جهت افزايش تعامل بين دانشگاه علوم پزشكي مازندران و رسانه ها در جهت ارتقاي سلامت جامعه بيان كنند. در ادامه اين جلسه خبرنگاران نظرات خود را در ارتباط با راه هاي افزايش تعامل با بخش هاي مختلف حوزه سلامت بيان كردند كه با استقبال رئيس دانشگاه مواجه شد.

شايان ذكر است دانشگاه علوم پزشكي مازندران به عنوان نخستين دستگاه اجرايي استان، مراسم نكوداشت روز خبرنگار را با حضور گسترده خبرنگاران خبرگزاري ها، روزنامه هاي محلي و كشوري، سايت ها و پايگاه هاي خبري و صدا و سيماي مازندران برگزار كرد.

در پايان نيز از خبرنگاران حاضر با اهداي لوح تقدير قدرداني به عمل آمد.

تاریخ:
1397/05/15
تعداد بازدید:
129
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ساري ، ميدان امام (ره) سه راه جويبار ، ابتداي بزرگراه ولي عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشكي مازندران
| Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal