حوزه ریاست
۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1397/09/27 تعداد بازدید: 318
ملزم به رعايت اخلاق پزشكي و تكريم بيماران و مراجعين به مراكز درماني هستيم
به دنبال عدم رعايت اخلاق پزشكي با يك بيمار در بيمارستان امام رضا(ع) آمل معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، بابت برخورد غير حرفه اي و دور از شان اخلاق پزشكي با بيمار عذرخواهي كرد.

به دنبال عدم رعايت اخلاق حرفه اي پزشكي در برخورد با يك بيمار در بيمارستان امام رضا(ع) آمل،  دكتر حامد روحاني زاده  معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران در گفتگو با خبرنگار وبدا ، ضمن دلجويي از اين بيمار و عذرخواهي از برخورد غير حرفه اي و دور از شان اخلاق پزشكي با بيمار، بر رعايت اخلاق پزشكي و حسن رفتار و تكريم بيماران و مراجعين مراكز درماني تاكيد كرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران به تلاش شبانه روزي كاركنان مراكز درماني در ارائه خدمات سلامت به مردم در 25 بيمارستان تابعه دانشگاه علوم پزشكي سطح استان افزود : به دليل ارتباط تنگاتنگ كادر درماني با بيماران ، رعايت اصول اخلاقي و حرفه اي در مواجهه با گيرندگان خدمت اصل انكارناپذيري است كه همه ملزم به رعايت و انجام آن هستيم كه اين امر همواره توسط پرسنل خدوم و زحمتكش كادر پزشكي و درماني مورد توجه وعنايت قرار مي گيرد.

وي افزود: طرح تحول نظام سلامت در واقع براي رعايت حقوق شهروندان و حمايت از سلامت مردم اجرا شد و ديديم نتايجي مانند كاهش پرداختي و هزينه‌ها توسط بيماران و ‌افزايش دسترسي به امكانات درماني و بهداشتي بويژه در مناطق محروم به اجرا در آمده و در نهايت افزايش رضايتمندي مردم را به دنبال داشت.

گفتني است به دنبال عدم رعايت اخلاق حرفه اي در برخورد با يك ارباب رجوع در بيمارستان امام رضا(ع) آمل، رييس اين بيمارستان تغيير كرد و در همين راستا دكتر سيد ناصر قديرنژاد از سوي سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان آمل به عنوان سرپرست بيمارستان امام رضا (ع) آمل منصوب گرديد.

ملزم به رعايت اخلاق پزشكي و تكريم بيماران و مراجعين به مراكز درماني  هستيم
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2.38 تعداد کل امتیازها:16
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal