حوزه ریاست
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1397/06/31 تعداد بازدید: 123
حديث هشت سال دفاع مقدس، حديث مقاومت و مظلوميت ملت است
دفاع مقدس، نام‏ آشناترين واژه در قاموس حماسه‏ هاي عزت آفرين ايران است كه خاطرات دلاوري‏هاي آن، در تاريخ شكوهمند اين ديار به يادگار مانده وخواهد ماند .

دكتر سيد عباس موسوي رييس دانشگاه در پيامي به مناسبت سالروز آغاز هفته دفاع مقدس گفت :دفاع مقدس، نام‏ آشناترين واژه در قاموس حماسه‏ هاي عزت آفرين ايران است كه خاطرات دلاوري‏هاي آن، در تاريخ شكوهمند اين ديار به يادگار مانده وخواهد ماند . 

در ادامه اين پيام آمده است :حديث هشت سال دفاع مقدس، حديث مقاومت و مظلوميت ملتى است كه قله‌هاى سربلند ايثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از كيان مكتب، انقلاب و ميهن اسلامى خويش در نورديده است، حكايت ماندگار دلاورى شهيدان و شاهدانى است كه با تقديم خونشان و گذشتن از جانشان، سطر سطر تاريخ اين مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند.

تاريخ به خوبي گواهي خواهد داد كه رشادت‌ها و از خود گذشتگي‌هاي مردمان اين مرز و بوم با پيروي و الگو پذيري از نهضت سرخ عاشورا و خط سبز ولايت ، پاسخ دندان شكني به زياده خواهي‌ها و ياوه گويي‌هاي ابرقدرت‌ها داده است.

اينجانب ضمن گراميداشت فرا رسيدن هفته دفاع مقدس كه نمودار مجموعه اي از برجسته ترين افتخارات ملت ايران در دفاع از مرزهاي ميهن اسلامي و جانفشاني دلاورانه در پاي پرچم برافراشته اسلام و قرآن است ، اميدوارم عزت، سربلندي و توسعه همه جانبه ايران اسلامي بيش از پيش محقق شده و خداوند متعال همه ما را در پاسداشت راه پر افتخار شهيدان گرانقدر، ايثارگران و آزادگان سرافراز ثابت قدم بدارد.

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal