حوزه ریاست
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1397/06/11 تعداد بازدید: 384
مراسم نكوداشت روز كارمند در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد
به مناسبت هفته گراميداشت دولت ، مراسم نكوداشت روز كارمند و تجليل از كاركنان دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور رييس ، معاونين، جمعي از مديران و كاركنان اين دانشگاه برگزار شد.

به مناسبت هفته گراميداشت دولت ، مراسم نكوداشت روز كارمند و تجليل از كاركنان دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور رييس ، معاونين، جمعي از مديران و كاركنان  اين دانشگاه برگزار شد.

دكتر سيد عباس موسوي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران  در اين مراسم با بيان اينكه  توانمندي و صداقت دو مقوله ي مهم هر كارمند است كه براي انجام بهتر امور بايد وجود داشته باشد گفت :  رفتار و كردار خالصانه بايد در جامعه پزشكي و كاركنان دانشگاه علوم پزشكي حاكم باشد.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي  مازندران با بيان اين مطلب كه كار و فعاليت كارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شايسته تقدير و بيان است افزود : بايد مغزهاي خود را از اينكه تنها مستخدم دولت باشيم و پشت ميز بنشينيم خالي كنيم و برگرديم به اينكه، انسانيت انسان در رابطه با كار به وجود مي آيد و انسان مي تواند به وسيله كاري كه انتخاب مي كند خالق خود باشد.

دكتر محمد پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع  دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز طي سخناني  ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر از زحمات صورت گرفته توسط كاركنان دانشگاه علوم پزشكي مازندران تقدير كرد و گفت : ما در هر شرايطي نسبت به خدماتي كه به جامعه ارائه مي دهيم مسئوليم و در نتيجه همه ما بدون در نظر گرفتن وضعيت كشور نسبت به وظيفه‌اي كه داريم بايد بنحو احسن به مردم خدمت كنيم .

معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، نيروي انساني را قوه محركه هر سازمان برشمرد و گفت: نيروي انساني متخصص و متعهد در تعالي و پيشرفت سازمان تاثير به سزايي دارد.

گفتني است در پايان اين مراسم با اهداي لوح تقدير و هديه از كامندان نمونه شاغل در ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي مازندران تقدير شد.

مراسم نكوداشت روز كارمند در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3.12 تعداد کل امتیازها:8
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal